Artykuł5

Oto podstrona: 2


Od momentu pierwszego zaprojektowania Mustang przyciąga uwagę i jest samochodem, którego wszyscy zawsze chcieli; nawet w obliczu samochodów sportowych konkurentów nabywcy przyciągają Mustanga. Nawet dźwięk silnika jest bardzo charakterystyczny - podczas gdy wiele osób twierdzi, że ich samochody brzmią ładnie, Mustang jest jedynym samochodem, który ma i kiedykolwiek będzie naprawdę mruczał po uruchomieniu. To, co może zaskoczyć ludzi, to fakt, że to ludzie w każdym wieku przyciągają spojrzenia i dźwięki Mustanga; nie ma konkretnej demografii, jest to powszechnie pożądany i pożądany samochód.

 Nic dziwnego, że Ford Mustang GT 2015 jest samochodem roku Esquire. Po raz kolejny przeszedł kosmetyczny przegląd; jest teraz bardziej usprawniony niż Mustangi z początku 2000 roku, co wszyscy docenią. Jedną z najważniejszych zmian, które nastąpiły, jest to, że pełna oś została zastąpiona tylnym zawieszeniem. Ponadto dostępny jest nowy, opcjonalny pakiet bezpieczeństwa, który obejmuje blokadę koła zapobiegającą kradzieży oraz system wykrywania wstecznego, który przy zakupie i użyciu uniemożliwia kierowcy cofnięcie się do dowolnego pojazdu lub przedmiotu, który mógłby za nimi być. Te cechy sprawiają, że jest to niezwykle bezpieczny pojazd do posiadania i prowadzenia.

 Podczas gdy jego silnik pozostaje mocny, Ford Mustang GT 2015 ma teraz znacznie lepszy przebieg paliwa niż wcześniej. Jest to coś niezwykle ważnego, ponieważ ludzie cieszą się jazdą, a przy wciąż rosnących cenach gazu konieczne jest posiadanie samochodu, który jest bardzo dobry na paliwo. Nabywcy stwierdzą, że muszą napełniać się rzadziej, zwłaszcza z powodu nowej pompy paliwa i wtryskiwaczy.

 Ford Mustang GT 2015 zaimponuje osobom zainteresowanym aspektami wydajności; ponieważ ten pojazd został zbudowany z myślą o szybkim poruszaniu się, podobnie jak w przeszłości Mustangi. Ten konkretny model może przejść od zera do sześćdziesięciu w nieco ponad pięć i pół sekundy, przy maksymalnej prędkości wynoszącej 131 mil na godzinę. Podczas gdy ta prędkość może wydawać się nadmierna dla zwykłego kierowcy, Mustang już dawno był używany jako samochód wyścigowy - i ten pokona każdy inny samochód na torze. Ford Mustang 2015 został zaprojektowany z myślą o mocy i to pokazuje.

 Nawet wnętrze zostało całkowicie przeprojektowane; tym razem został zaprojektowany, aby powrócić do oryginalnego Mustanga. Wszystkie wskaźniki na desce rozdzielczej są duże i okrągłe; co czyni je nie tylko łatwiejszymi do zobaczenia niż kiedyś mniejsze przyrządy pomiarowe, ale także ułatwia ich lokalizację. Po raz pierwszy właściciele nie będą panikować, ponieważ nie mogą znaleźć wskaźnika gazu. Konsola między przednimi siedzeniami ma kilka komór dla kierowcy i pasażera do przechowywania telefonu komórkowego i filiżanek; przedziały te zostały przeprojektowane, aby bezpiecznie trzymać umieszczone w nich przedmioty, aby nic się nie przewróciło ani nie rozlało.

 Ford Mustang 2015 jest dostępny w tradycyjnym stylu coupe, a także w wersji kabriolet; przy ilu dostępnych opcjach wszyscy kupujący będą mogli znaleźć samochód swoich marzeń. Ponadto w pracach są już ograniczone specjalne wydania nowego Mustanga, takie jak Hennessy Mustang zorientowany na szybkość i wydajność.

 Ford Mustang z 2015 roku nie jest już nudnym pojazdem z początku 2000 roku, który przypominał samochód rodzinny. Zostaje przywrócony do korzeni jako samochód, który zwróci uwagę; i zawsze tak miało być. Nowy Mustang zachowuje charakterystyczne i charakterystyczne duże, kątowe i kątowe reflektory, które każdy zaznajomiony z Mustangiem natychmiast rozpozna. Jego konstrukcja jest niezwykle charakterystyczna i przyciąga wzrok, niezależnie od wybranego koloru lakieru. To jeden samochód, którego nie trzeba modyfikować, aby wyglądał imponująco i brzmiał.